Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

partnerja

Mesazhet e koduara të Arben Ahmetaj: Kërcënimi se do ikja në të s’ëmës, marrja peng e partneres, sms-ja nga burgu dhe letrat që implikojnë...

Ish zv/kryeministri dhe deputeti socialist Arben Ahmetaj ka humbur imunitetin që i jepte posti, pas seancës së posaçme të zhvilluar sot në Kuvendin e...

Pas humbjes së bashkëshortes, Stefi Prifti rigjen dashurinë

Këngëtari shqiptar, Stefi Prifti, ka rigjetur dashurinë dhe këtë e ka bërë me dije vetë artisti përmes një foto në “Instagram”. Në ditën e tij...

 Shqiptari dhe partnerja e tij greke ndalohen në Selanik me 12 kg heroinë (FOTO)

Një 33-vjeçar me origjinë shqiptare dhe partnerja e tij 27-vjeçare greke janë arrestuar nga policia greke në Selanik. Ata akuzohen për trafik të lëndëve...

Partnerja e Ahmetaj ankimoi vendimin, Apeli i Posaçëm lë në fuqi sekuestrimin e vilës në Hamallaj

Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi vendimin e Shkallës së Parë, për sekuestrimin e vilës së zonjës Eriola Hoxha në Hamallaj....

Partnerja e Ahmetaj ankimon sekuestrimin e vilës: Po qëndrojmë me qira me fëmijën e mitur, nuk kemi shtëpi tjetër

Eriola Hoxha, partnerja e ish-ministrit Arben Ahmetaj, ka apeluar në Gjykatën e Posaçme të Apelit sekuestrimin e vilës në Hamallaj. Sipas saj, vendimi i...

E padëgjuar më parë, miliarderi i Porsche kërkon divorc nga gruaja për shkak të smundjes së saj

Miliarderi dhe anëtar i familjes Porsche, Wolfgang Porsche po divorcohet nga partnerja e tij prej 16 vitesh, e cila vuan nga demenca. Mediat e huaja...

Diola: Kam ftuar ish-burrin me partneren e re të bëjnë pushime me mua

Diola Dosti, një nga konkurrentet e Big Brother VIP, ka folur për marrëdhënien me ish-bashkëshortin dhe partneren e tij. E ftuar në emisionin "Glamour...

I bëri “lëmsh” të gjithë, Kledi i prerë: Do marr një vendim kur të dalë nga BBV

Kledi, i bëri "lëmsh" të gjithë mbrëmjen e djeshme teksa fliste për lidhjen që ka jashtë shtëpisë dhe njëkohësisht simpatinë për Beatrix. Mesa duket,...

“Partnerja ime në krim”, këngëtari i njohur shqiptar i jep fund beqarisë

Reperi i njohur Buta vetën pak kohë më parë ka bërë me dije se është në një lidhje. Por si duket lidhja e tyre...

Landi i “West side family” u bë baba për herë të parë, zbulohet se kush është partnerja e këngëtarit

Këngëtari i njohur Landi Hysi, i “West Side Family” ditën e sotme është bërë baba për herë të parë. Mirëpo teksa të gjithë morën lajmin...

Lajmet e fundit