Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Partizani

Ilir Beqja “nuk pyet” për SPAK dhe shfaqet pranë Partizanit të Olsi Ramës, Murrizi: Ftoj Ahmetajn të takohet me mua

Ilir Beqja ka qenë dje i pranishëm në “Elbasan Arena” duke ndjekur nga afër ndeshjen Partizani – Astana (1-1). Ish ministri i Shëndetësisë që është...

Merr fund ëndrra europiane për Partizanin, “Demat” ndalen në shtëpi

Kampionët e Shqipërisë, Partizani është eleminuar në fazën “Play-Off” të Conference League përballë Astanës. Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena” nuk mjaftoi rezultati...

Partiazani shkruan historinë, për herë të parë në “Play-Off” të Conference League

Partizani ka shkruar historinë duke u kualifikuar për herë të parë në fazën e “Play-Off” të Conference League. Ekipi i “Demave” fitoi dhe ndeshjen...

VIDEO/ “Do t’ua thy turinjtë Fanaticsave me çadrat e Guerrilsave”, Klevio heq dorë nga Tirana: Kisha simpati për të, por do bëj këngë për...

Kleviol Ahmeti vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale, kryesisht në “Tik-Tok”. Disa herë i shoqëruar në polici, këngëtari lushnjar që...

E BUJSHME/ Skënder Gega rikthehet si president klubi në futbollin shqiptar

Skënder Gega mund të rikthehet në futbollin shqiptar, por në pozicion drejtues. Ky është lajmi i përhapur me shpejtësi sot në vendin tonë, teksa...

Partizani shkëlqen në “Air Albania”, shpartallon 4-1 Escaldes dhe pret biletën për fazën tjetër

Partizani ka fituar edhe ndeshjen e dytë përballë Atletic Escaldes për kualifikueset e "Conference League". Pas fitores në transfertë 0-1, “Demat” arritën të fitonin...

“NOLTMADHNI”, Tirana i përgjigjet festës në Tufinë: Lavdia e qytetit, shpirt i pamposhtur

Tirana nuk ia doli të fitojë titullin kampion teksa u ndal në javën e parafundit nga Bylis mes shumë polemikave për gjyqtarin Kridens Meta....

“Finale” dramatike/ Partizani kampion i Shqipërisë në “frymën e fundit”

Ekipi i Partizanit ka fituar Kampionatin Shqiptar të Futbollit për herë të shtatëmbëdhjetë në mënyrën më dramatike. Të kuqtë triumfuan 2-0 me ekipin e Teutës...

Ndeshja Partizani-Tirana, Policia merr masa për sigurinë, ja segmentet e bllokuara

Për ndeshjen Partizani-Tirana e cila do të luhet nesër, në stadiumin “Air Albania”, Policia e Tiranës njofton se ka hartuar një plan masash për...

Policia me plan masash për derbin e kryeqytetit, zona rreth stadiumit bllokohet 2 orë para ndeshjes Partizani – Tirana

Policia e Tiranës ka hartuar plan masash për garantimin e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve...

Lajmet e fundit