Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

partizani tirana bileta

Interes i lartë për derbin e kryeqytetit, në pak orë shiten 2500 bileta

Ka nisur me ritëm të lartë shitja e biletave për ndeshjen Tirana – Partizani që do luhet të mërkurën në orën 18:30. Klubi bardheblu...

Derbi Tirana-Partizani, bardheblutë denoncojnë abuzimin me biletat e ndeshjes

KF Tirana ka denoncuar Klubin e Partizanit se po manipulon me biletat e derbit kryeqytetas duke abuzuar me ndarjen e sektorëve dhe vendosjen...

Lajmet e fundit