Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
45 %
1kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
33 °
Die
25 °
Hën
31 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

parcela

Zbulohet parcela me drogë në Malësinë e Madhe, shpallet në kërkim roja i armatosur që i vadiste

Një parcelë me drogë është zbuluar nga Policia në Malësinë e Madhe, ndërsa në pranga kanë rënë tre shtetas dhe një tjetër është identifikuar...

Policia zbulon parcela me drogë në 4 fshatra në Lezhë e Kurbin, 5 mijë bimë kanabisi

Disa parcela me drogë janë zbuluar nga Policia nga kontrolli në katër fshatra të Lezhës dhe Kurbinit. Më shumë se 5 mijë rrënjë kanabisi...

Zbulohen parcela me kanabis në Shkodër, shpallet në kërkim 58-vjeçari

Policia e Shkodrës ka ushtruar kontrolle nga ajri dhe toka për evidentimin dhe goditjen e rasteve të kultivimit të bimëve narkotike. Gjatë kontrollit masiv të...

Zbulohen 510 fidanë e 2760 bimë kanabisi në Shkodër, në kërkim 65-vjeçarja që kujdesej për to (EMRI)

Ka përfunduar faza e pestë e operacionit “Alpet e Pastra” në Shkodër, ku janë asgjesuar 510 fidanë dhe 2760 bimë kanabisi. Bimët narkotike u zbuluan...

Policia zbulon parcela me drogë në malet e Krujës dhe në Lezhë, asgjësohen me djegie mbi 1 mijë rrënjë kanabis

Parcela të tjera me drogë janë zbuluar nga Policia në Krujë dhe në Lezhë, gjatë orëve të fundit, me mbi 1 mijë rrënjë kanabisi...

Policia zbulon dy parcela me drogë në Krujë, bimët asgjësohen me djegie

Dy parcela me drogë janë zbuluar nga Policia në Krujë, 580 fidanë në fshatin Shkretë dhe 295 fidanë në malin e Brretit. Ato janë...

Policia zbulon 5 parcela me drogë në malin e Brretit: Po punojmë për të gjetur dhe autorët (VIDEO)

Efektivë të Komisariatit të Policisë Krujë, të mbështetur nga skuadra të posaçme hetimore, kanë zbuluar pesë parcela të hapura me drogë në malin Brret....

27 mijë rrënjë kanabis e fidanë në kubikë, Policia zbulon parcelën me drogë në Gruemirë, shpallet në kërkim autori (PAMJET)

Një parcelë e madhe e mbjellë me kanabis është zbuluar nga Policia e Shkodrës dhe Komisariatet në varësi të saj në fshatin Gruemirë-Çesme të...

Operacionalja dhe FNSH-ja e Tiranës zbarkojnë në Nikël, zbulohen parcela me drogë por jo autorët (VIDEO)

Parcela të mëdha me drogë janë zbuluar nga Shërbimet e Drejtorisë së Policisë së Durrësit, të ndihmuar nga Operacionalja dhe ekipet e FNSH të...

Denoncoi “parcela me kanabis”, Policia e Shtetit hedh poshtë pretendimet e zyrtarit të Bashkisë: Kemi kontrolluar muaj më parë dhe nuk u konstatuan bimë

Policia e Shtetit ka dhënë informacion zyrtar në lidhje me akuzat e ngritura nga Sekretari i Përgjithshëm i bashkisë Vau i Dejës, Mark Zhuri,...

Lajmet e fundit