Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

parashikimi motit

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me stuhi në veriperëndim, pasdite reshjet do të zhvendosen në lindje. Temperaturat minimale do të luhaten...

Kthjellime dhe vranësira, parashikimi i motit për ditën e sotme

Territori shqiptar gjatë paradites paraqitet me intervale të gjata kthjellimesh në ultësirën perëndimore dhe kalime vranësirash në zonat malore, ku më të dukshme vranësirat...

Kthjellimesh dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Në orët...

Temperatura deri në 36°C, parashikimi i motit për ditën e sotme

Për ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme për shkak të masave ajrore relativisht...

Kthjellime në të gjithë vendin, mësoni parashikimin e motit sot

Vendi ynë gjatë paradites do të jetë nën ndikimin e kthjellimeve në pothuajse të gjithë territorin, por herë pas here do të ketë kalime...

Plane për fundjavë! Mësoni si do të jetë moti

Këtë fundjavë vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira të pakta kalimtare. Depërtimi i...

Vijojnë temperaturat e larta, mësoni si do të jetë moti sot

Për ditën e sotme vendi ynë do të ndikohet nga kushte relativisht të qëndrueshme atmosferike falë masave ajrore relativisht të thata me origjinë jugore. Moti...

Reshje shiu në vend, mësoni parashikimin e motit për sot

Orët e paradites do të mbeten me kthjellime ne bregdet dhe zonat e ulëta, por me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta parqiten zonat...

Zyrtarisht në vjeshtë, kthjellime dhe vranësira, ja si do të jetë moti për ditët në vijim

Këtë javë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme me masa ajrore të lagështa. Moti do të jetë...

Mësoni parashikimin e motit për këtë të diel

Për ditën e sotme, vendi ynë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët në pjesën më të madhe të territorit...

Lajmet e fundit