Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

parashikimi i motit

Vranësira dhe temperatura deri në 30°C, mësoni si do jetë parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura si...

A do të kemi sërish reshje? Ja si pritet të jetë moti sot

Deri në orët e mesditës vranësirat e dendura dhe kthjellimet afat-shkurtra do të jenë mbizotëruese në pothuajse gjithë vendin tonë, ku intervalet me diell...

Vera s’ka ndërmend të ikë, ja sa do të shënojë termometri sot

Ditën e premte vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet fillimisht i kthjellët e më pas zhvillim të...

Temperatura vere, ja si pritet të jetë moti sot

Vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të qëndrueshme. Kjo situatë vjen si pasojë e ndikimit që ende...

Vera s’ka ikur ende, ja sa do të shënojë termometri sot

Ditën e enjte vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike relativisht të paqëndrueshme me masa ajrore të lagështa. Moti parashikohet me vranësira mesatare deri...

Zyrtarisht në vjeshtë, kthjellime dhe vranësira, ja si do të jetë moti për ditët në vijim

Këtë javë vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme me masa ajrore të lagështa. Moti do të jetë...

Rriten sërish temperaturat, ja sa do të shënojë termometri sot

Dita e sotme do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta...

Ulje temperaturash, ja zonat ku do të kemi reshje shiu sot

Orët e para të mëngjesit do të sjellin kalime të shpeshta të vranësirave, të cilat do të gjenerojnë reshje të izoluara dhe të pakta...

Ikën vapa me gushtin, ulen ndjeshëm këtë javë temperaturat

Duke nisur nga dita e nesërme, temperaturat do të pësojnë ndryshim. Sipas sinoptikanëve pasditen e së hënës vendi do të përfshihet nga reshjet e...

Rriten sërish temperaturat, ja sa do të shënojë termometri sot

Për ditën e premte vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve relativisht të qëndrueshme amtosferike. Moti parashikohet fillimisht i kthjellët në...

Lajmet e fundit