Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

pamje

“Jam një vagabond që dua vetëm veten”, Arjan Konomi iu përgjigjet komenteve për pamjen: Rrofshi që merakoseni!

Opinionisti Arjan Konomi është shumë aktiv në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria. Me një video të postuar së fundmi në TikTok...

“Arjan, ti je vëlla”, ndjekësit të shqetësuar për pamjen e opinjonistit të njohur

Opinjonisti i njohur Arjan Konomi shpesh ndan në rrjetet sociale momente nga përditshmëria. Konomi edhe pse ka rreth një vit që nuk është në...

Rama merr pjesë në çeljen e ekspozitës së UNESCO, e pranishme dhe Zonja e Parë e Ukrainës

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Linda Rama, kanë marrë pjesë  në inagurimin e ekspozitës së UNESCO në ambientet e Organizatës...

PAMJE TË RËNDA/ Edukatoret tërheqin zvarrë dhe dhunojnë 3-vjeçarin në kopësht

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopësht në Fushë Kosovë, ku një i mitur është rrahur brutalisht nga dy edukatoret dhe kuzhinierja. Ngjarja...

VIDEO/ Brenda festës mashështore të 30-vjetorit të martesës së prindërve të Kiarës, e pranishme dhe nëna e Luizit

Ashtu si dhe vetë Kiara Tito e bëri me dije, dita e djeshme ishte tepër e rëndësishme për të. Përveçse kishte ditëlindjen mikesha e...

Borë në mes të gushtit, bien në mënyrë drastike temperaturat në Zvicër

Pas valës së të nxehtit, Zvicra tashmë është përballur me reshje të dendura të borës. Sipas sinopatikavë temperaturat patën një rënie të çuditshme ku...

Përfundon aksi Levan-Vlorë, Rama nxjerr videon

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me publikimin e pamjeve nga rruga e re Levan-Vlorë. Në llogarinë e tij në “facebook” kreu...

E tmerrshme/ 10-vjeçarit i ngec dora në tubin e pishinës në Shkodër (PAMJET)

Një ngjarje e rëndë po dhe e pazakontë ka ndodhur në një nga pishinat e Shkodrës, ku një i mitur u bllokua pasi i...

PAMJET/ Sherri në Borizanë, grupi Rraja masakron me shkopa bejsbolli dy kushërinjtë: Vrite, vrite

Një video e rëndë po bën xhiron e rrjetit ku fisi Rraja me shkopinj gome kanë dhunuar në mënyrë makabër dy kushërinjtë Maja, Bilbil...

Rama në Sarajevë, pritet nga Kryetarja e Këshillit të Ministrave të Bosnje dhe Hercegovinës

Kryeministri Edi Rama në kuadër të turit Ballkanik ka mbërritur në Sarajevë. Ashtu si dhe ishte bërë me dije më herët, nga agjenda e publikuar...

Lajmet e fundit