Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Pallati i Kongreseve

U nda nga jeta në Berlin, homazhet për Bujar Nishanin të enjten në orën 10:00 te Pallati i Kongreseve

Homazhet për ish-presidentin Bujar Nishani i cili ndërroi jetë dy ditë më parë, do të mbahen ditën e enjte te Pallati i Kongreseve në...

E ka nën varësinë e tij, Rama i jep zyra te Pallati i Kongreseve Agjencisë për Media dhe Informim

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Agjencia për Media dhe Informim t'i ketë zyrat në mjediset e Pallatit të Kongreseve. Kjo agjenci, e cila është...

Ishte të Kuvendi i 11 dhjetorit, Bardh Kadilli shfaqet dhe të Pallati Kongreseve: Të largojmë Bashën e Berishën, të zgjedhim një ekip të pastër

Bardh Kadilli, anëtar i Partisë Demokratike, merr pjesë sot në Kuvendit Kombëtar të kësaj force politike. Ai mori pjesë një javë më parë dhe...

Delegatë dhe mbështetës të Lulzim Bashës grumbullohen para Pallatit të Kongreseve

Delegatë dhe anëtarë të Partisë Demokratike kanë nisur të grumbullohen në sheshin para Palaltit të Kongreseve, në Tiranë. Mbështetës të Lulzim Bashës dhe të...

Basha nesër mbledh Kuvendin, nisin përgatitjet në Pallatin e Kongreseve, godina “vishet” me ngjyrën blu

Partia Demokratike do të mbajë nesër, më datë 18 Dhjetor Kuvendin Kombëtar të thirrur nga Lulzim Basha dhe Kryesia. Mbledhja do të nisë në...

U nda nga jeta pas betejës së gjatë me kancerin, nesër mbahen homazhet në nder të biznesmenit Marsel Skëndo

Biznesmeni Marsel Skëndo ndërroi jetë ditën e djeshme pas betejës së gjatë me kancerin, i cili iu rikthye sërish. Ai njihej si një ndër...

Me çorape të kuqe dhe kostum, mbërrin në Pallatin e Kongreseve Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur vetëm pak momente më parë në Pallatin e Kongreseve, ku do të zhvillohet edhe Asambleja Kombëtare e PS. Kryeministri i...

Pritet të shpallet qeveria e re, Asambleja Kombëtare e PS mblidhet më 2 shtator

Asamblenë Kombëtare e Partisë Socialiste do të mblidhet më 2 shtator. Bëhet me dije se Asambleja Kombëtare e PS do të mblidhet në orën...

“Berisha, Berisha, Berisha”, VIDEO: 7.000 anëtarët e PD në këmbë për liderin historik, ish-kryeministri i vetmi me maskë anti-Covid

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike ka nisur sot punimet e saj për procesin e reformimit. I pari që ka folur ka qenë kreu i...

Mbledhja e Kuvendit Kombëtar të PD-së, zbardhet mesazhi drejtuar anëtarësisë

Ditën e shtunë Partia Demokratike do të zhvillojë në orën 10:30 mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në ambientet e Pallatit të Kongreseve.Sekretariati organizativ i PD-së...

Lajmet e fundit