Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

PAL KOLA

Krimi jashtë kontrollit në Shqipëri, 4 të vrarë dhe 5 të plagosur në katër ditë

Java ka nisur me një ngjarje të rëndë që prodhoi një viktimë dhe la pas frikë e panik. Pal Kola, roja i sigurisë së...

Sulmi ndaj Top Channel, Karamuço: Godina u vëzhgua për dy javë nga persona të caktuar, prisnin momentin dhe sa ishte çmimi

Eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço ka folur lidhur me sulmin terrorist të bërë në godinat e Top Channel ditën e hënë. Ai tha se godina...

Del FOTO e rojes së vrarë, gazetari: Ishte baba i tre fëmijëve, për një muaj bënte 61 vjeç

Pal Kola, roja i sigurisë së Top Channel, mbeti i vrarë pas mesnate si pasojë e një sulmi me armë zjarri ndaj ambienteve të...

“E tronditur nga agresioni ndaj medias”, Tabaku: Mos mbyllni sytë dhe veshët para tragjedisë dhe rrezikut që na kanoset

Deputetja e PD, Jorida Tabaku gjithashtu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e shënuar në Top Channel, ku nga breshëria e kallashnikovit humbi jetën...

Top Channel e konsideron ngjarjen “sulm terrorist” dhe i kërkon Policisë ta zbardhë sa më parë (DEKLARATA)

Televizioni kombëtar Top Channel ka dalë me deklaratë për sulmin me armë pas mesnate, ndaj zyrave të veta, ku mbeti i vrarë roja i...

“Ngjarja dhe arsyet NUK janë banale”, Erion Braçe thirrje Policisë: Të zbardhet sa më parë sulmi ndaj Top Channel, goditje ndaj lirisë së fjalës

Deputeti socialist Erion Braçe dënon sulmin me armë ndaj televizionit kombëtar Top Channel, ku mbeti i vrarë roja i sigurisë, Pal Kola, dhe ambientet...

E TRISHTË/ Vrasja e rojes në Top Channel, Pal Kolës i ranë 5 lekë nga xhepi

Një ngjarje e rëndë është shënuar pak pas mesnate në Top Channel, ku persona të paidentifikuar qëlluan me breshëri plumbash duke i marrë jetën...

Lajmet e fundit