Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

pakte

“Me Berishën s’kam pasur kurrë dhe s’do kem pakte të fshehta”, Bardhi: Nuk jam peng i askujt

Deputeti i PD, Gazment Bardhi thotë se nuk ka pasur kurrë pakte të fshehta apo të hapura me ish-kryeministrin Sali Berisha. Ai thotë se tezat...

Lajmet e fundit