Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

pacienti

Mjeku lëshoi raport pa e parë pacientin, i riu qëndron prej 7 muaj në paraburgim

Emisioni Fiks Fare solli rastin e një mjeku ligjor i cili e ka lëshuar raportin e ekspertimit mjeko ligjor  pa e parë pacientin. Ky...

Dyshohej se ishte infektuar me linë e majmunëve, del rezultati për pacientin nga Kosova

Mostra e pacientit nga Kosova të dyshuar për linë e majmunit, e dërguar për testim në Holandë, ka rezultuar negative, ka bërë të ditur...

Bie zjarr në Sanatoriumin e Korçës, raportohet për një pacient të lënduar

Një pacient ka mbetur i plagosur në Sanatoriumin e Korçës, si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer papritur mbrëmjen e djeshme. Ngjarja është...

“Plas” sherri te Trauma, kryeinfermieri dhe mjeku kirurg konfliktohen fizikisht për pacientin

Një incident ka ndodhur ditën e sotme me personelin mjekësor në Spitalin e Traumëx në Tiranë. Burime për mediet bëjnë me dije se kryeinfermieri...

Gjesti i veçantë/ U shërua nga Covid-19, ish-pacienti u bën dhurata të gjithë stafit tek spitali ‘Nënë Tereza’

Një pacient, i cili kaloi me sukses koronavirusin është treguar shumë mirënjohës me stafin e spitalit "Nënë Tereza" në Tiranë. Ai...

FRYMËZUESE! Pacienti në kujdes intensiv luan me violinë dhe përlot stafin e spitalit (VIDEO)

Një pacient në kujdes intensiv për shkak të infektimit me Covid-19 është filmuar duke luajtur në violinë nga shtrati i tij në spital ndërsa...

Iu ikën mjekëve nga duart, hidhet nga kati i tretë i spitalit pacienti

Ditën e sotme një 50 vjeçar ka ndërruar jetë pasi është hedhur nga kati i tretë i spitalit. Bëhet me dije...

Humbi pacientin dhe mikun e tij të dashur, shpërthen mjeku i QSUT: I meritojmë plotësisht bastardët

Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka humbur dy ditë më parë pacientin dhe mikun e tij, ish-futbollistin Perikli Dhalën, ndërkohë që ka shpërthyer kundrejt...

Shkon në dy numri i të vdekurve në spital, pacienti nxorri shishen me benzinë dhe i vuri flakën 47 vjeçarit

Ka shkuar në dy numri i viktimave si pasojë e një zjarri të shkaktuar brenda ambienteve të spitali Amerikan në Tiranë. ...

Lajmet e fundit