Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Orinda Huta

“Mos na jepni shumë mend”, Orinda Huta i jep përgjigjen ndjekësve dhe ka një mesazh për nënat e reja

Disa javë më parë Orinda Huta dhe Turjan Husko u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë vajzën e tyre, të...

Orinda Huta poston foton me Atarën dhe i dedikon fjalët më të ëmbla: Më vjen për të qarë sa herë…

Një javë më parë Orinda Huta dhe Turjan Husko u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë vajzën e tyre, të...

Turjan Hysko publikon foton e ëmbël të portretit familjar, Atara e vogël fle si qengj në kraharorin e mami Orindës

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë më 15 korrik. Këngëtarja solli në jetë vogëlushen të cilën e pagëzuan...

Dje solli në jetë vogëlushen e saj, Turi shuan kuriozitetin si duket Orinda pas lindjes (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hysko u bënë dje prindër për herë të parë dhe u bekuan me vogëlushen e tyre. “Tellalli” për këtë lajm të...

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, Orinda dhe Turi bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i vogëlushes

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, pasi Turjan Hysko dhe Orinda Huta janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e ka...

Pa lindur ende fëmijën e parë, Turi gjithë lezet ka një kërkesë për Orindën

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në pritje të një vajze, e cila mund të...

Në dilemë se çfarë do të veshë, Turi “nervrikos” Orindën, i publikon videon me barkun e rrumbullakosur

Turjan Hysko dhe Orinda Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Që prej bërjes publike të lajmit se Orinda është në pritje...

‘Pranvera nuk vjen me një lule, por vjen me një bebe’, për herë të parë Turjan Hyska publikon FOTON e Orindës me barkun e...

Moderatori i njohur Turjan Hyska ka publikuar për herë të parë një foto me bashkëshorten e tij Orinda Huta, me barkun e rrumbullakosur. ...

Këngëtarja në pritje të ëmbël? S’ka më dyshime, pas 15 vitesh dashuri, zbulohet lajmi i bukur për Orinda Hutën dhe Turjan Hyskon

Orinda Huta është përfolur shumë kohët e fundit, lidhur me një shtatzëni të mundshme të këgëtares. Dyshimet u shtuan më shumë...

Festojnë 3-vjetorin e martesës, Turjan Hysko me dedikimin romantik: Ka ardhur koha që mos ta mbajm më sekret…

Moderatorja Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Për çiftin dita e sotme është...

Lajmet e fundit