Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

ore

Publikohet tjetër fotografi e Vis Martinajt nga skafi, në dorë mban orën mijëra euro

Teksa është bërë një vit nga zhdukja e Ervis Martinaj,  “Ora News” ka sjellë të tjera foto të një prej njerëzve më të kërkuar...

“Flet për pensionet dhe mban në dorë orën 80 mijë euro”, qytetarët shpërthejnë ndaj Macron, video bëhet virale

Rrjeti ka “shpërthyer” ndaj presidentit francez, Emmanuel Macron dhe për të gjithë këtë “urrejtje” është bërë ora që ai mban në dorë. Në një intervistë...

VIDEO/ Miliarderi i “TikTok” ndalon në rrugë këngëtarin shqiptar dhe i bën një sfidë, ai fiton orën qindra mijëra paund

Miliarderi i Tik ToK, Adam Abraham, ka ndaluar në rrugët e Londrës, pikërisht këngëtarin Ardit Çuni, duke e sfiduar që të këndojë një këngë...

Mbi 48 mijë Euro aksesor? Modelja shqiptare zbulon dhuratën e shtrenjtë që mban në trup

Modelja dhe aktorja simpatike Arta Elezaj ishte një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Zemër Luana”. Gjatë lojrave ajo u përgjigj edhe pyetje...

Varse floriri dhe ora të shtrenjta, sekuestrohen sende me vlerë në Rinas, arrestohet 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Riasn, pasi i janë gjetu sende me vlerë që tentonte ti kalontë kontrabandë. Bëhet me dije...

E vrau për orën Rolex dhe varësen e floritit, nëna e Mariglen Gjonajt: Kristjan Cenaj të varet në mes të Mamurrasit, më hoqi dritën...

Liljana Gjonaj, nëna e Mariglen Gjonajt, ka kërkuar që Kristian Cenaj, i dyshuar për vrasjen e djalit të saj, të dënohet maksimalisht dhe të...

Kërcënimi i Putin për përdorimin e armëve bërthamore, mblidhen me urgjencë ministrat e Jashtëm të BE

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Europian janë mbledhur me urgjencë, pas deklaratave të presidentit rus, Vladimir Putin për përdorimin e armëve bërthamore. Ministrat e Jashtëm...

Zhvendosen akrepat e orës, prej të dielës do të zgjoheni më herët

Këtë të dielë ndryshon ora dhe akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta para. Ndryshimi i orës është ende në...

Dhuratë vetes për Vitin e Ri, zbulohet çmimi marramendës i orës së Noizyt

Reperi i njohur Noizy njihet si një ndër personat që shpenzon shumë para për veshjet. Së fundmi reperi ka tërhequr vëmendjen...

Lajmet e fundit