Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

ora

Amerikani kapet në Rinas me 26 ora të shtrenjta, 23-vjeçari zgjedh Shqipërinë për kontrabandë

Një shtetas amerikan është arrestuar nga Policia Kufitare në Rinas, pasi tentoi që të kontrabandonte në Shqipëri, veshje dhe aksesorë të ndryshëm, si dhe...

Furgoni i nisur nga Italia skanohet në Durrës, Policia gjen kokainë, mijëra euro dhe 177 unaza, varëse e ora (FOTO)

Artur Mici, shoferi i një furgoni që vinte nga Italia, është arrestuar nga Policia në Portin e Durrësit, pasi në mjetin që ai drejtonte...

A e fitoi vërtet Ardit Çuni orën prej 250 mijë eurosh? Këngëtari zbulon ku gjendet dhurata që i bëri bilioneri në Londër

Këngëtari Ardit Çuni u bë viral jo vetëm në Shqipëri, por edhe më gjerë, pasi pati fatin që në rrugët e Londrës të takonte...

Nesër ndryshon ora, akrepat shkojnë 60 minuta para

Nesër, më 26 mars rikthehet ora verore. Akrepat e orës do të shkojnë një orë përpara, duke bërë që të fitojmë një orë dritë...

U kritikua për çantën e 4 viteve më parë, Rama shpërndan orën e famshme me Skëndërbeun

Pas kritikave të marra për publikimin e çantës së  "Luis Vuitton” të personalizuar me flamurin shqiptar të realizuar 4 vite më parë, kryeministri Edi...

Zyrtarisht ora dimërore, akrepat shkojnë 60 minuta pas

Sot ndryshoi ora. Akrepat shkuan 60 minuta mbrapa, ose thënë ndryshe, fletëm një orë më shumë. Si zakonisht ndryshimi u bë rreth orës 03:00 të...

Këtë fundjavë ndryshon ora, mësoni se si lëvizin akrepat

Të dielën e 30 tetorit ndryshon ora. Akrepat do të shkojnë 60 minuta mbrapa, ose thënë ndryshe, do të flemë një orë më shumë. Si...

Do të flemë një orë më pak apo më shumë? Sot është bërë ndryshimi zyrtar i orës

Ditën e sotme pas mesnatës është ndryshuar ora. Ndërrimi i akrepave të orës, me një orë ka ndodhur natën e 30 dhe 31 tetorit,...

Rikthehet ora dimërore, të shtunën mbrëma LËVIZNI akrepat

E diela e fundit e tetorit 2019, datë 27, do të shënojë ndërrimin e akrepave të orës, të cilat shkojnë 60 minuta prapa. ...

Nga nesër do flemë më pak, akrepat e orës zhvendosen 60 minuta para

Këtë të dielë ndryshon ora dhe akrepat e saj do të shkojnë 60 minuta para. Ndryshimi i orës është ende në...

Lajmet e fundit