Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

opozitee

“Mos flisni në emër të shqiptarëve”, Rama ironizon opozitën: Shqiptarët folën para 2 javësh, folën aq qartë sa i tronditi disa

Kryeministri Edi Rama teksa ka mbajtur fjalën në Kuvend, nuk ka lënë pa përmendur zgjedhjet e 14 majit dhe rezultatin e lartë që mori...

Lajmet e fundit