Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Olta Gixhari

VIDEO/ E ka mbajtur larg syrit të medies, Olta Gixhari dhe bashkëshorti kapen “mat” në aeroport

Aktorja Olta Gixhari  është  një ndër personazhet më të pëlqyera dhe më të komentuara në medien rozë. Ish-banorja e Big Brother Vip është shumë aktive...

Olta Gixhari një ‘bombë’, me bikini pozon sipër gurëve të jugut: S’ka fjalë…

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Vip, Olta Gixharin përveç projekteve të reja e kemi parë të fokusuar edhe te pushimet, duke zgjedhur...

Olta Gixhari e “djeg” në Korçë, hipën mbi karrige dhe kërcen (Video)

Olta Gixhari ish-banorja e Big Brother ViP është një ndër personazhet më të komentuara në median rozë. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut për lojën në...

Filluan xhirimet e filmit! Luizi dhe Olta shfaqen me fleta skenari në duar (FOTO)

Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari kanë qenë dy nga banorët më të përfolur të “Big Brother Vip Albania” edhe pas përfundimit të spektaklit. Më herët...

“Të ngeli hatri me Arminën që mbështeti më shumë Luizin ?” Olta Gixhari: Me Berishën…

Pas daljes nga “Big Brother Vip”, Olta Gixhari ka qenë një ndër banoret më të komentuara të këtij edicioni.  Gjatë kësaj kohe, aktorja ka...

“As që ju shkon mendja”, Olta Gixhari zbulon ku do e shohim pas BBV

Ish-banoren e Big Brother, Olta Gixhari së shpejti  do e shohim në ekran. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktorja përmes një postimi...

VIDEO/ Nuk fshihen më! Olta Gixhari shfaqet për herë të parë në publik me Dorin

Aktorja Olta Gixhari ka vendosur që të mos “e fshehë” më bashkëshortin e saj. Më në fund aktorja i tregoi të gjithëve se kush është...

“Do të prish dasmën e Luizit dhe Kiarës”, Olta Gixhari habit me deklaratën (VIDEO)

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Olta Gixhari ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, të cilët e kanë pyetur nëse do të...

“Sot është 1 Maji dita e fëmijëve”, VIDEO humoristike e Olta Gixharit po bën xhiron në rrjet

100 ditët e qëndrimit të saj në shtëpi Olta Gixhari tregoi se përveç “dramave” ka dhe sens humori. Gafa e saj brenda në shtëpi ku...

“Të vinte kjo ditë se kishim menduar”, fansat e Luizit “të çmendur” pas Oltës, ja çfarë bëjnë ata

E kujt ja priste mendja që edhe fansat e Luizit do të “dashuroheshin”  me aktoren Olta Gixhari?! Pas “urrejtjes” në rrjet kur ajo ishte...

Lajmet e fundit