Tirana
broken clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
3.6kmh
75 %
Enj
30 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Oliver Varhely

Varhelyi ndan foto me Jorida Tabakun: Diskutuam hapat e ardhshëm të procesit të integrimit të Shqipërisë në BE

Komisioneri për Zgjerim dhe Fqinjësinë në BE, Oliver Varhelyi gjatë vizitës së tij në Shqipëri është takuar me deputeten e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku. Ai...

Xhaçka takohet me Oliver Varhelyi: Ramë dakord që vendimi për Konferencën e Parë Ndërqeveritare të merret në qershor

Ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka është takuar me Komisionerin Evropian për Fqinjësinë dhe Zgjerimin, Oliver Varhelyi. Xhaçka me anë të një postimi në rrjetet sociale...

Lajmet e fundit