Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

objektet

Ministria e Financave reagon për konfiskimin e objekteve të Hysenbelliut: Në bazë të ligjit, do përdoren për strehimin e kategorive vunerable

Ministria e Financave reagon pas aksionit të Shërbimit Social Shtetëror në objektet në pronësi të biznesmenit Irfan Hysenbelliu. Në reagim thuhet se dy godina...

IKMT mësyn në objektet e tjera të Irfan Hysenbelliut, pretendohet konfiskimi pa vendim të Gjykatës

IKMT dhe Policia e Shtetit kanë zbarkuar sot në “Prestige Resort” për të konfiskuar dy godina të këtij resorti. Përfaqësuesit e "Hysenbelliu Grup" janë...

IKMT aksion në By Passin e Fierit, prishen sot 5 objekte (FOTOT)

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur sot prishjen e pesë objekteve në kuadër të ndërtimit të Bypassit të Fierit. ...

Lajmet e fundit