Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

nora istrefi

“E kam shumë shoqe”, Robert Berisha flet për marrëdhënien me Norën

Robert Berisha ka ndarë me publikun disa detaje nga karriera dhe jeta e tij private. Këngëtari foli mbrëmjen e djeshme edhe për raportet që ka...

FOTO/ Nora Istrefi nuk i thotë “jo” ribashkimit, por Robert Berisha konfirmon rikthimin me të dashurën

Këngëtarja Nora Istrefi së fundmi ka folur edhe për ndarjen nga Robert Berisha dhe sesi arritën drejt këtij vendimi. E pyetur mbi mundësinë e...

Do të këndonte në dasmën e ish-bashkëshortes? Robert Berisha tregon se çfarë do të bëntë nëse Nora do e ftonte

Marrëdhënia mes këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berishës ka qenë një nder më të përfolurat në mëdian e shkruar. Pas shumë vitesh lidhje dhe martese...

A do të shkojë Nora në emisionin e Robert Berishës? Ja si përgjigjet kolegia e këngëtarit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet që kanë ruajtur raporte shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pas divorcit të tyre. Ata kanë një...

“Nuk jemi ndarë asnjëherë”, e bënë rrjetin “lëmsh”, Robert Berisha reagon për herë të parë pas lajmeve për ribashkimin me Norën

Lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ribashkuar ka bërë namin ditëve të fundit në rrjet. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar ku...

Mamat se*si në “garë” me njëra-tjetrën, pas Norës dhe Hygerta Sakos, është radha e Eliona Pitarkës të “përvëlojë” rrjetin (FOTO)

Në pikun e verës vajzat e showbizit tonë si duket janë futur në “garë” me njëra-tjetrën se kush prej tyre ka trupin më seksi...

Njëra më seksi se tjetra, Dua Lipa dhe Nora bëjnë “xing” me bikini/ Kujt mendoni se i shkojnë më shumë?

Dua Lipa gjithmonë di si të tërheqë vëmendje me veshjet e saj dhe nuk mungojnë lëvdatat për të nga stilistët e njohur. Ajo nuk bën...

Mama më seksi, Nora Istrefi “çmend” Instagramin me fotot me bikini

Nora Istrefi është një ndër vajzat  më seksi të showbizit shqiptar. Ndonëse ka disa vite që i rëndojnë mbi supe dhe është mami e...

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë: Nuk kam më dashuri për të tjerat

Pas ndarjes së bujshme nga këngëtarja, Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur herë pas here për lidhje me bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi ai...

Prej kohësh të ndarë, por Nora vijon ta mbështesë Robertin, ja gjesti fisnik që bën për të

Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej kohësh s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe. Ata...

Lajmet e fundit