Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Noizy

I shënoi supergol Polonisë, Jasir Asani surprizon Noizyn nga Korea e Jugut

Jasir Asani ka fituar simpatinë e gjithë shqiptarëve pas paraqitjeve të jashtëzakonshme me fanelën kuqezi. Mëngjërashi po shkëlqen në Korenë e Jugut me skuadrën...

Laert Haxhiu i vuri tritol butikut të Noizyt, reagon Cllevio: Shokët i kam psikopata

Reperi Kleviol Ahmetaj, i njohur me emrin e artit si Cllevio Serbiano, ka reaguar për herë të parë për zbardhjen e një sërë ngjarjesh...

U përfol se ishte Cllevio, policia zbulon autorët që vendosën tritolin te lokali i Noizyt

Kleviol Ahmeti u përfol si autori që kishte vendosur tritolin para një viti në lokalin e Noizyt. Reperi i njohur me emrin artistik Cllevio...

Noizy feston ditëlindjen, Loredana e uron me fjalë zemre: Të dua përgjithmonë!

Rigels Rajku, i njohur ndryshe me emrin e artit Noizy feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 38 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka...

Sulmet nga serbët, Noizy i gatshëm t’i bashkohet forcave kosovare: Duhet të jemi gati

Situata në Kosovë, ku mbeti i vrarë efektivi i policisë Afrim Bunjaku, ka nxitur një sërë reagimesh. Përveç diplomatëve, ka pasur reagime të forta...

Dogji “Ferrarin” e Noizyt me porosi të Cllevios, lihet në burg Siar Konti

Gjykata ka lënë në burg Siar Kontin, i cili dyshohet se dogji makinën e reperit Rigels Rajku me emër arti “Noizy”, shkruan News24.  Dyshohet...

Me këngët e Noizyt në sfond dhe hudhrat për të prishur syrin e keq, çfarë po krijon Dr. Skerdi?

Dr. Skerdi Faria i cilësuar ndryshe edhe si doktori i VIP-ave, është gjithashtu i “famshëm” për postimet e tij në instagram. Larg kostumit serioz të...

A është Noizy? Del FOTO, Jori Delli e lidhur me reperin e njohur

Një nga ish-banorët e Big Brother Vip 2, që ka vazhduar të ruajë vëmendjen e mediave është modelja, Jori Delli. Që nga momenti që ajo...

VIDEO/ I dha 2000 euro vlonjatit për t’i djegur “Ferrarin” Noizyt? Reagon Cllevio

“Digjet Ferrari i Noizyt!” Ky lajm ka qenë kryefjala medias së shkruar ditën e sotme. Siar Konti është i riu i cili u arrestua...

Ekskluzive/ Digjet Ferrari i Noizyt? Flet menaxheri dhe zbulon të vërtetën

Një lajm për djegien e një automjeti në pronësi të Rigels Rajkut ka qarkulluar me shpejtësi në të gjitha mediet. Sipas tyre bëhej me...

Lajmet e fundit