Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

nje dasme e hatashme

“Një dasmë e hatashme” në Gjirokastër

Komedia “Një dasmë e hatashme” do të shfaqet më datë 21 dhe 22 Maj në Teatrin "Zihni Sako" të Gjirokastrës, për të gjithë të...

Festa e të qeshurës për gjashtë ditë me radhë në Tiranë me “Dasmën e hatashme”

Komedia “Një dasmë e hatashme” është dhurata e javës për të gjithë spektatorët në Teatrin Eksperimental. Çdo mbrëmje, duke nisur nga e sotmja e...

Komedia “Një dasmë e hatashme” vjen për publikun shqiptar, aktori Julian Deda: Kënaqësi të rikthem në teatër, ju lutem ngrohini ato salla, mos i...

Komedia “Një dasmë e hatashme” u dha për tre netë me radhë në Teatrin Skampa të Elbasanit, me protagonistë aktorët: Julian Dedën, Fatma Haxhialiu,...

“Një dasmë e hatashme”, vjen në Elbasan komedia me regji të Kiço Londos

"NJË DASMË E HATASHME" në datat 14 15 16 në Teatrin Skampa të Elbasanit, ora 18.oo, me Julian Dedën, Fatma Haxhialiu, Ermira Hysaj, Marjana...

Lajmet e fundit