Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

nita

“Mosmirënjohëse amatore”, Bledi Mane “shpërthen” ndaj Nitës: Të nxorra nga “ngrirja” ku të kishin harruar

Përplasje të vazhdueshme ka pasur mes dy ish-banorëve të Big Brother Vip, Bledit dhe Nitës. Dy banorët u “martuan” brenda shtëpisë së madhe si pjesë...

“Ndihem më e sigurt në Serbi se nuk ka shqiptarë”, Nita “shpërthen” ashpër ndaj Zhaklinës

Nita latifi ka reaguar mbi deklaratën e Zhaklinë Lekatari, e cila shkaktoi bujë në rrjet. “Hipokrizi e gjallë, marre”, ka thënë ajo në një story...

“Vajzat e Kosovës janë të mira deri sa hapin gojën”, Nita reagon ashpër pas deklaratës së Bledi Manes

Ish-banorja e Big Brother ka komentuar një deklaratë të bërë nga ish-banori dhe gazetari Bledi Mane. Mane në një intervistë është shprehur se “vajzat e...

VIDEO që po bën namin në rrjet, çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores së Big Brother?

Një tjetër video e shkëputur brenda shtëpisë së Big Brother Vip po bën namin në rrjet. Pas aludimeve se gjyshja e Deas i dha diçka...

VIDEO/ Një tjetër DASMË në shtëpinë e Big Brother, Luizi i shpall “burrë e grua” dy banorët, puthet çifti

Një tjetër dasmë në shtëpinë e “Big Brother Vip”.  Mbrëmjen e sotme “Vëllai i Madh” organizoi një dasmë kosovare brenda shtëpisë, ku nusja dhe...

Lajmet e fundit