Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

nevicisht

Disa persona i vënë zjarrin biznesit privat në Neviçisht, rrezikohen banesat dhe linja e tensionit që furnizon fshatrat

Një biznes privat është përfshirë nga flakët në afërsi të fshatit Neviçisht. Sipas informacioneve paraprake mësohet se persona të paidnetifikuar i kanë vënë zjarrin...

Lajmet e fundit