Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Neritan Sejamini

232 milionë dollarë investime, Sejamini kundërshton Bankën e Shqipërisë: E tregoi të vërtetën raporti i DASH

Eksperti Neritan Sejamini ka kundërshtuar të dhënat e Bankës së Shqipërisë për investimet amerikane në vend. Ai thotë se Banka e Shqipërisë ka deklaruar se...

Eksperti: Forcimi i lekut do jetë shkatërrues për ekonominë shqiptare shumë afër! I komenton drejtoresha në Kryeministri: Je qesharak

Eksperti Neritan Sejamini ka bërë një analizë për forcimin e lekut dhe zhvlerësimin e valutave të huaja në Shqipëri, gjatë muajve të fundit. Sipas...

Analisti: Edi Rama po bën një fushatë perfekte dhe moderne, opozita nuk po merret me pikën e tij më të dobët

Analisti Neritan Sejamini thotë se fushata e socialistëve për zgjedhjet lokale është perfekte, me një mesazh të qartë për votuesit, të cilët ndikohen nga...

Sejamini për sulmin ndaj Top Channel: Luhen interesa që nuk kanë të bëjnë me fjalën e lirë

Analisti Neritan Sejamini ka folur për sulmin nga një skuadër me kallashnikovë, ndaj Top Channel, ku u vra roja i objektit, Pal Kola. I ftuar...

Vengjeli: Në Tiranë ka një klimë frike nga SPAK, Dumani i pandikueshëm

Analisti Lorenc Vangjeli thotë se në Tiranë ka një klimë frike mes zyrtarëve dhe ish-zyrtarëve të lartë, të cilët mund të jenë objekt i...

“Ti je e vjetra, duhet të ikësh”, analisti ia thotë troç Sali Berishës: Hape partinë për të rinjtë, njerëzit duan “këngë” tjetër

Analisti Neritan Sejamini i ka thënë mbrëmjen e sotme Sali Berishës, se PD duhet të hapet për të rinjtë, në mënyrë që të ndryshojë...

“Jemi shënjestër e një prej fuqive më të këqija dhe djallëzore”, Sejamini paralajmëron: Irani ka qëllim destabilizimin e Shqipërisë

Analisti Neritan Sejamini ka reaguar pas publikimit të emaile-ve të ish Drejtorit të Policisë së Shtetit, Gledis Nano nga hekaerat iranianë. Sejamani deklaron se të...

Drejtori i Euronews denoncon kuotat e studentëve për doktoraturë: Shqipëria do prodhojë studime ekonomike me vlerë shkencore më shumë se Çikago e Harvard

Drejtori i Euronews, Neritan Sejamini ka denoncuar kuotat e studentëve që pranohen në doktoraturat shqiptare. Ai me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan...

Ish-këshilltari i Bashës tregohet i prerë: Po harxhon energji me kauza të humbura, ndërsa Rama më i fortë se kurrë

Gazetari Neritan Sejamini, ish-këshilltar në PD i Berishës, por dhe i vetë Lulzim Bashës, është treguar i prerë sonte në “Open”, teksa fliste për...

“Sa minuta zgjati?”, Rama bëhet vonë, gazetari ‘i kërkon leje’: Ta mbyll 1 sekondë emisionin këtu te kamera? (BATUTAT)

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar sot në emisionin “me pak fjalë” në Euronews, teksa në fund të intervistës u pyet për marrëdhëniet ekonomike...

Lajmet e fundit