Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

neptun

Nga “Fish-City”, Neptun, Conad e deri te Credins, cilat janë bizneset më me shumë interaktivitet në platformat sociale në Shqipëri

Prej disa vitesh rrjetet sociale janë shndërruar në pikë referimi për të gjithë njerëzit, qoftë biznesmenë apo të showbizzit. Platforma "Meta" është një mundësi...

PLAS skandali në Britani, Sekretarja e Shtetit shpenzon 77 mijë paund për produkte estetike, një pjesë të parave i harxhon në Tiranë

Një artikull i “Byline Times” në Britaninë e Madhe ka zbuluar se Sekretarja e Shtetit Priti Patel ka shpenzuar 77 mijë paund nga buxhëeti...

Deri në 58% ulje për këto super-pajisje në Shqipëri si asnjëherë më parë

Zhvillimi i teknologjisë në ditët e sotme ndodh si pasojë e përshtatjes së saj me nevojat e njerëzimit. Nëse flasim për...

Programi më i ri i Apple në Neptun QTU po ofron eksperienca të reja për klientët

Ejani na vizitoni në Neptun QTU në datat 13-20 Shkurt dhe përfitoni nga ofertat që kemi përgatur për ju: • iPhone XR...

Oferta dhe lojëra, ja çfarë ju pret në këtë muaj special te Neptun në QTU

Në mesin e muajit dhjetor që lamë pas Neptun u paraqit me një dyqan të rikonceptuar dhe sipas zërit të fundit të teknologjisë në...

Studimi mbi tregun e elektroshtëpiakeve në Shqipëri, ja kush sundon i pashqetësuar nga konkurrenca

Koha e dixhitalizimit e ka shtyrë konsumatorin shqiptar të jetë më i edukuar dhe të zgjedhë më me kujdes produktet që do t’i...

MUNDËSI E ARTË/ Shkëmbe televizorin e vjetër me një të ri në Neptun (Ja sa zgjat oferta)

Përfitoni nga mundësia që ofron vetëm Neptun, shkëmbeni televizorin tuaj të vjetër LCD të cilin e keni admiruar për kaq kohë, dhe merrni...

Lajmet e fundit