Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

nena shqiptare

Thirrja urgjente për ndihmë, nëna shqiptare ka nevojë për kurim në Itali pas aksidentit dramatik

Këngëtari Sidrit Bejleri shpërndan një thirrje urgjente për ndihmë, për një nënë shqiptare që ka nevojë për ndihmë, pas një aksidenti të rëndë. Ajo...

Dënohet me tetë vite burg nëna shqiptare në Greqi, mbante fëmijët e mitur në kushte të mjerueshme mes buburrecave dhe minjve

Një gjykatë në Greqi ka dënuar me tetë vite burg shtetasen shqiptare që detyronte tre fëmijët e saj të mitur, të jetonin në kushte ekstremisht...

I keqtrajtonte dhe nxirrte tre fëmijët e vegjël për të lypur, arrestohet nëna shqiptare në Greqi

Një 30-vjeçare shqiptare ka rënë në prangat e policisë së Agio Panteleimon në Greqi, pasi fëmijët e saj jetonin në kushte ekstreme si dhe...

Tronditëse/ E dërgoi për vizitë, nëna shqiptare braktis foshnjën disaditëshe në spital

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Kosovë, ku një nënë ka braktisur foshnjën disa ditëshe në spitalin e Pejës. ...

Emigrantët në SHBA, nënës shqiptare me 3 fëmijë i shtyhet afati i dëbimit  (EMRI)

Zyrat e emigracionin në SHBA kanë shtyrë datën e dëbimit në atdhe të një gruaje shqiptare.  Albana Ndocit, nënë e 3...

Lajmet e fundit