Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

negative

Jill Biden del nga izolimi, rezultoi negative ndaj Covid-19

Zonja e Parë e Amerikës, Jill Biden, ka rezultuar negative pas testimit të Covid-19 dhe do të largohet nga Karolina e Jugut, ku ishte...

DEKLARATAT e forta, mjeku Tritan Kalo ‘shpërthen’ ndaj komenteve negative: Ndiej shumë mëshirë e keqardhje për gjuhën vulgare

Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo ka bërë një reagim të fortë duke iu referuar kritikave dhe reagimeve të ditëve të fundit kundrejt tij, të...

Del përgjigja e analizave për pacienten e dyshuar me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka bërë me dije se pacientja e dyshuar si e infektuar me koronavirus, ka rezultuar negative ndaj...

Konsumoni kafen e nxehtë? Ja disa nga efektet negative

Shumica prej nesh nuk mund ta mendojnë fillimin e ditës pa pijen e tyre të preferuar, kafenë. Mirëpo, kur është nxehtë,...

Lajmet e fundit