Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ndeshkon

Kryente manovra të rrezikshme në autostradë, Rrugorja e Tiranës ndëshkon “Schumacherin”

Policia Rrugore e Tiranës ka reaguar pas videos së publikuar në rrejtet sociale ku një shtetas shfaqej duke bërë manovra të rrezikshme me mjetin...

VIDEO/ Ndiqte ambulancën për t’i shpëtuar trafikut, Rrugorja e Tiranës gjobit shoferin me 300 mijë lekë dhe i heq patentën për një vit

Një shtetas është ndëshkuar nga Policia Rrugore e Tiranës pasi me qëllim për të dalë nga trafiku i krijuar në rrugën interurbane Durrës-Tiranë, ndiqte...

Policia zero tolarancë, “Ferrari”dhe “Benzi” luksoz e pësojnë në mes të Tiranës

Policia ka vijuar aksionin e ndëshkimit të drejtuesve të automjeteve në kryqytet. Mbrëmjen e sotme dy mjete luksoze janë gjobitur në Tiranë pasi janë...

Përdorimi i celularit në makinë, policia NDËSHKON 758 shoferë në Tiranë (VIDEO)

Policia rrugore e Tiranës ka ndëshkuar 758 shoferë për përdorim të aparatit celular gjatë drejtimit të mjetit. Policia bën të ditur...

Policia aksion në Tiranë, ndëshkon 83 shoferë te “Komuna e Parisit” (DETAJE)

Policia vijon aksionin me kontrolle për të ndëshkuar të gjithë ata që parkojnë mjetet në vendet e gabuara. Referuar ankesave...

Lajmet e fundit