Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

ndertim firme

Nën kërcënimin e armës vodhi para në një firmë ndërtimi, arrestohet 32-vjeçari në Vlorë dhe shpallet në kërkim shoku i tij

Një 32-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet për vjedhje me armë zjarri. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Lajmet e fundit