Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

natyre

Meta kalon fundjavën në natyrë, pozon i buzëqeshur: Diell dhe Borë

Presidenti Ilir Meta edhe këtë fundjavë ka vendosur që ta kalojë në natyrë. Kreu i qeverisë ka postuar një foto, ku shihet në natyrë i...

I veshur sportiv, Meta shijon mëngjesin në natyrë: Oksigjen pranveror

Presidenti Ilir Meta mengjesin e sotëm e ka nisur në natyrë. Meta ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet i veshur sportiv, i...

Etiopia thyen REKORDIN botëror, mbjell 350 MILION pemë në 12 orë

Etiopia besohet se ka vendosur një rekord të ri botëror, duke arritur të mbjellë plot 350 milion pemë në 12 orë. ...

Gjeli i egër rikthehet në Parkun Kombëtar të Tomorrit

Gjeli i egër është një specie e kërcënuar nga zhdukja që jeton pak në numër në pyjet e dendura halore në Europë nga vendet...

Nxjerr arushën në shitje në internet, gjobitet bariu shqiptar

Një bari shqiptar është ndaluar, gjobitur dhe më pas lëshuar pasi ka tentuar të shesë në internet një arushë në internet. ...

Mënyra origjinale e biologëve për të përcjellë një mesazh të rëndësishëm (Video)

Një grup biologësh detar kanë bërë një gjest shumë të veçantë dhe origjinal për të dhënë një mesazh sensibilizues për mbrojtjen e planetit Tokë....

Lajmet e fundit