Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

mozzaiku

Heqja e yllit dhe librit nga Mozaiku, studiuesi: A duhet retushuar historia në këtë mënyrë?

Restaurimi i Mozaikut “Shqipëria” ka ngjallur mjaft debat gjatë ditëve të fundit. Heqja e yllit dhe librit nga dora e punëtorit në Mozaik ka...

Lajmet e fundit