Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

moderatorja

FOTO/ “10 mijë euro për një puthje”, Megi Pojani sfidon fansat, por e dashura e Endri Çekiçit ka një kusht…

Megi Pojani vijon të jetë në qendër të lajmeve rozë dhe nuk ka sesi të ishte ndryshe për seksbombën shqiptare. E dashura e futbollistit...

Moderatorja shqiptare: Nuk do të jetoja me vjehrrin dhe vjehrrën, dua të rri lakuriq në shtëpi

Aulona Musta është një ndër gazetaret e cila flet pa filtra dhe thotë mendimin e saj ashtu si dhe shqiptarët thonë, “troç”. Shpesh herë...

Përfundon epoka e Bora Zemanit! E dashura e Endri Çekiçit zë vendin e moderatores

“Për’puthen”  ka qenë dhe vijon të jetë një nga programet televizive më të lakmuar nga moderatoret shqiptare. Nëse themi “ Për’puthen”  direkt nga vjen...

“Vajzat që kryejnë operacione kanë komplekse”, moderatorja e sportit: Nëse do fryja buzët, s’do isha Hygerta

Hygerta Sako mbajti mbi krye kurorën e më të bukurës shqiptare dhe 28 vite më pas ajo ka mbetur në sytë e publikut, po...

INTERVISTË/ Hygerta Sako në një rrëfim për familjen, sportin dhe partnerin perfekt, tregon edhe për ftesën nga Maria De Filippi

E bukur, e plotësuar në jetën profesionale dhe atë personale dhe e mbushur plot me dashuri, kështu e ka përshkruar jetën e saj, moderatorja...

Kurorëzoi dashurinë në Toscana, vjen reagimi i parë nga Arbana Osmani dhe publikon copëza nga dasma

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kurorëzuan dashurinë e tyre të shtunën që lamë pas në Toscana të Italisë. Ndonëse, kanë kaluar dy dit nga...

“TURP!” Familjarët e Kiarës reagojnë ashpër pas “avantazhit”: Ju errësohen sytë për klikime…

Prime i së martës në Big Brother Vip ishte i mbushur plot supriza, lot, të qeshura. Moderatorja Kiara Tito ishte ajo së cilës iu...

VIDEO/ Para familjes, moderatorja merr propozimin më të bukur nga Graciano

Mesnata midis 31 dhjetorit dhe 1 janarit ka qenë më e bukura për moderatoren, Argjira Spanca. Partneri i saj, balerini Graciano, vendosi që t’ja kthente...

“Mallin po më përvëlon”, do mbushte 70 vjeç, Fiori Dardha kujton të ëmën e ndjerë: Syshkruara jonë sot feston mes ëngjëjsh

Moderatorja Fiori Dardha ka kujtuar nënën e saj të ndjerë në 70 vjetorin e saj të lindjes. Në logarinë e saj në " Facebook", Fiori...

“Me rrobat time del në ekran”, Silvana Bushati “thumbon” moderatoren: Më kërkoi lekë dhe…

Silvana Bushati së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Abc e PAsdites”ku dhe ka folur për mirënjohjen dhe se sa e ndjejmë atë...

Lajmet e fundit