Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

mjalte

Mjaltë me xhenxhefil, kombinimi natyral dhe efikas kundër kollës

Përzierja e mjaltit me xhenxhefil është një variant natyral i një medikamenti që rrit sekrecionet e bronkeve dhe pastron mushkëritë nga mukusi. Kjo do të...

Mjalti i limonit, kura kundër pagjumësisë

A e keni provuar mjaltin e luleve të limonit? Mjalti i limonit bën pjesë në një grup më të madh që quhet mjaltë nga...

Mjaltë me kanellë, si të bëni vetë antibiotikun natyral

Mjalti me kanellën janë ndër produktet më të kombinuara të kuzhinës, të cilat së bashku janë shumë efikase kundër disa problemesh shëndetësore. Mjalti është...

Shpëtohet ariu i çorientuar në Turqi, konsumoi mjaltë me efekte haluçinogjene (Video)

Një ari është shpëtuar nga veterinerët në Turqi pasi kishte konsumuar mjaltë me përmbajtje substancash haluçinogjene. Video që u bë virale në rrjetet sociale, tregon...

Disa mënyra natyrale për të humbur peshë brenda dy javësh

Shtimi në peshë është tepër i lehtë, por rënia prej saj vështirësohet gjithnjë e më shumë, sidomos pas një moshe të caktuar. Por në...

Vijon operacioni i AKU-së, sekuestrohen 58 kavanoza mjaltë te “Uji i Ftohtë”

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka vijuar ditën e sotme me kontrollet ushqimore, ndërkohë që ka sekuestruar një sasi të madhe mjalti në zonën e...

Lajmet e fundit