Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Milot

Aksident i 3-fishtë në Fushë Krujë-Milot, plagosen 5 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë-Milot ku 3 automjete janë aksidentuar me njëra-tjetrën. Sipas raportimeve nga aksidenti i...

Përplasen dy mjete në Milot, plagosen 3 persona

 Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e 3 personave ka ndodhur në Milot në vendin e quajtur si “Ura me Harqe”. ...

Lëvizte i armatosur, arrestohet 40-vjeçari me precedent penal

Policia e Kurbinit ka vënë në pranga një 40-vjeçar që lëvizte i armatosur. Menjëherë pas marrjes së informacionit, efektivat e policisë...

Këmbësori përplaset nga makina dhe humb jetën

Një person ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme pasi është përplasur nga një makinë në autostradën Mamurras-Milot. Viktima është identifikuar si...

Bllokohet autostrada Fushë Krujë- Milot, lumi Ishëm mbulon rrugën

Autostrada Fushë Krujë-Milot është bllokuar për shkak se lumi Ishëm ka dalë nga shtrati. Raportohet se rruga është mbuluar tërësisht nga uji, nivelit i...

Përplaset nga makina, ndërron jetë këmbësori në aksin Fushë Krujë-Milot

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur këtë pasidite në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot. Mësohet se automjeti ka...

Aksident i rëndë me makinë, vdes gruaja, plagoset bashkëshorti

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Milot - Burrel. Viktima është shtetasja Nadire Mura,...

Përmbyten 50 banesa, evakuohen 6 familje në Laç dhe Milot, kërkohet ndihma e ushtrisë

Gjashtë familje janë evakuuar në Milot si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, pasi banesat e tyre rrezikohen nga përmbytjet, ndërsa nga uji...

Makina del nga rruga dhe përfundon në liqen, peshkatari lajmëroi policinë

Një makinë ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka rënë në ujërat e liqenit të Shkopetit. Makina ishte duke udhëtuar në rrugën Milot-Burrel...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Dita

Gazeta Shqiptare