Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Milot

Vrau burrin me 4 plumba në tregun e Milotit, dënohet me 9 vite burg Violeta Donaj

Apeli i Tiranës ka marrë vendimin për të dënuar me 9 vite burg Violeta Donajn, e cila ka vrarë bashkëshortin e saj. 38-vjeçarja është dënuar...

“Volkswagen” me shpejtësi del nga rruga dhe përplaset me barrierën, plagoset shoferja në aksin Milot-Mamurras, niset te Trauma

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras. Paraprakisht bëhet me dije se një automjeti tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin dhe për...

“Një makinë me drita si të Policisë i ndiqte, tjetra doli para dhe qëlluan me armë”, flet babai i 21 vjeçarit nga Kosova,...

Meriton Ahmetaj, 21 vjeç, nga fshati Korishë i komunës së Prizrenit, ka rënë pre e grabitësve dy ditë më parë në Shqipëri. Ai ka...

TERROR në Milot-Rrëshen, 6 persona TË ARMATOSUR dhe me drita policie i grabisin makinën luksoze kosovarit

Një shtetas nga Kosova ka rënë viktimë e një grabitjeje të armatosur në aksin Milot-Rrëshen. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës...

Dy mjete bëhen “copash” në aksin Milot-Fushë Krujë, plagosen 6 persona, nisen me urgjencë drejt Traumës (FOTO)

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në autostradën Milot-Fushë Krujë, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Patokut. Mësohet se dy makina janë përplasur me...

Aksident i frikshëm në Fushë-Krujë, 2 makina përplasen kokë më kokë, humb jetën një shofer

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në mbrëmje në aksin rrugor Fushë Krujë. Burime nga policia bëjnë me dije se në aksident janë...

Ishte me gaz dhe mori flakë papritur, brenda makinës që u shkrumbua në Milot udhëtonin 3 pjesëtarë të familjes

Detaje të reja kanë dalë nga djegia e makinës në aksin rrugor Milot-Lezhë. Mjeti ishte me gaz-benzinë dhe dyshohet se mori flakë për shkak...

Aksident në Milot-Tiranë, plagoset rëndë një nga shoferët, niset me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në aksin Milot-Tiranë. Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën për shkak të një parakalimi të gabuar dhe...

EMRAT: Identifikohen dy viktimat e aksidentit tragjik në Milot, në makinën që ra në kanal ndodhej dhe një person i tretë (FOTO)

Urim Pepa 39-vjeç, banues në Tiranë dhe Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës; janë dy viktimat e aksidentit tragjik që ka ndodhur në...

Mëngjes tragjik: ‘Toyota’ del nga rruga në Milot-Mamurras dhe bie në kanalin me ujë, raportohet për dy të vdekur

Dy persona raportohet se kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm në rrugën Milot-Mamurras si pasojë e një aksidenti rrugor.Paraprakisht, bëhet me dije se një...

Lajmet e fundit