Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

Milot

Atentati që tronditi Milotin: Fuoristrada e blinduar nuk i mbrojti dot shokët e Vis Martinaj, autorët shkrehën mbi 100 plumba (FOTO)

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

“Shefat e Komisariateve nuk të hapin telefonin”, gazetari ironizon pas atentatit në Milot: Ore ç’u bë me ato udhëzimet e Gledis Nanos?!

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

Si ndodhi atentati në Milot: Autorët zbrazën mbi 100 plumba, gjendet një makinë e djegur në…

Ylli Brahimi dhe Klisman Preçi mbetën të plagosur rëndë mbrëmjen e sotme pas një atentati me armë zjarri në qytetin e Milotit. Klisman Preçi u...

Atentati në Milot / Plagoset rëndë krahu i djathtë i Vis Martinajt, vritet një tjetër (EMRAT-DETAJE)

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur rëndë mbrëmjen e sotme pas një atentati me armë zjarri në Milot. Mësohet se 27-vjeçari Klevis...

Të shtëna me armë zjarri në Milot, dyshohet për dy viktima

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar mbrëmjen e kësaj të premteje në Milot. Në sallën e policisë ka mbërritur njoftimi për të shtëna me...

EMRI/ Të shtëna me armë zjarri në Mirditë, plagoset rëndë 51 vjeçari, detajet e para

Një plagosje me armë zjarri raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fan të Mirditës, në autostradën Milot-Morinë. Burime bëjnë me dije se...

Çifti me dy fëmijë aksidentohet në Milot-Mamurras, gruaja ndërron jetë në spital

Një aksident tragjik ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në superstradën Milot-Mamurras, kur raportohet se ka humbur jetën një person. Makina...

Parakalimi i gabuar i kushton shtrenjtë çiftit, “Benz-i” përplaset me bordurën e urës, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në aksin Lezhë-Milot. Sipas informacioneve paraprake mësohet një parakalim i gabuar ka qenë arsyeja...

Gjendet një person i pajetë në Milot, dyshohet se…(EMRI)

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Milot të Kurbinit, ku është gjetur një person i pajetë. Personi i pajetë, identifikuar si...

Qytetarët drejt tregut të Milotit, “paralizohet” trafiku në rrugët nacionale Lezhë-Milot dhe Milot-Laç

Me një trafik të rënduar është shënuar kjo e dielë në aksier Lezhë-Milot dhe Milot-Laç. Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme radha e makina...

Lajmet e fundit