Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

milot morine

Me shpejtësi deri në 197 km/orë dhe pa rrip sigurimi, makina inteligjente kap “mat” 27-vjeçarin nga Kosova

Vijon monitorimi i pandërprerë i qarkullimit rrugor, duke përdorur makinën inteligjente dhe mjetet e tjera të pajisura me radarë dhe lexues automatikë të targave. Përgjatë...

Taksimi i rrugës Milot- Morinë, ja sa para do paguani për një kalim (SKEMA e negociuar me koncensionarin)

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri bashkë me Ministrin e Financave dhe Ekonomisë Arben Ahmetaj zhvilluan sot një takim me përfaqësues nga Qarku...

Lajmet e fundit