Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

milaim zeka

Miliam Zeka i del në krah Encës: Është lule në krahasim me ata dhe ato të estradës

“Enca, lule e drite në krahasim me pjesën tjetër të estradës”. Kështu e ka nisur postimin e tij në rrjetet sociale gazetari i njohur Milaim...

“Nuk e di a janë vajzat e mia”, video e Milaim Zekës bëhet virale në rrjet

Gazetari i njohur Milaim Zeka njihet për humorin e tij, ndonjëherë edhe të zi, por edhe si person i cili t’i thotë “troç” ato...

Milaim Zeka bën deklaratën e FORTË: Në Kosovë do ketë shpërthim të armatosur ditën e zgjedhjeve, Serbia do të marrë veriun

Analisti Milaim Zeka ka folur sot për zgjedhjet e së dielës që do të mbahen në komunat në veri të Kosovës. Ai u ndal tek...

“Akoma nuk i kam kthyer përgjigje”, gazetari i njohur zbulon se Edi Rama i ka kërkuar të drejtojë “podcast-in” e tij

Gazetari i njohur nga Kosova, Milaim Zeka ka zbuluar se ka marrë një ftesë nga kryeministri Edi Rama për të qenë bashkëmoderator në "podcast-in"...

Zeka bën deklaratën e fortë: Partitë politike në Shqipëri e Kosovë kanë pasur skuadra për vrasjen e njerëzve

Gazetari Milaim Zeka thotë se partitë politike në Shqipëri dhe Kosovë kanë pasur brenda vetes skuadra për vrasjen e njerëzve. I ftuar në emisionin "Ora...

Milaim Zeka: Pa SHBA dhe Britaninë në Kosovë sot do ishin 200 mijë shqiptarë, ja pse Millosheviçi nuk donte shfarosjen e vendit

Gazetari Milaim Zeka tha se plani i Sllobodan Millosheviçit nuk ishte shfarosja e Kosovës, por popullimi i saj me serbë. Ai theksoi se nëse nuk...

“Do ju heqim non-gratat”, Gazetari: Agron Neza dhe ish-drejtori i FBI tentuan të korruptojnë politikanë në Kosovë e Shqipëri

Gazetari Milaim Zeka është shprehur se Agron Neza dhe ish-drejtori i arrestuar i FBI në Amerikë kanë tentuar të korruptojnë politikanë në Kosovë dhe...

“120 familjarë mi prenë me kosën e duhanit, Adem Jashari njihet falë meje”, Milaim Zeka “shpërthen”në lot, tregon si Serbët i dogjën nënën

Gazetari Milaim Zeka është një ndër personazhet më të drejtpërdrejtë të televizionit shqiptar, madje shpesh herë siqneriteti i tij e bën të kritikohet nga...

Milaim Zeka bën deklaratën e radhës: Edhe dashnoret që kam pasur kanë qenë me punë, s*ks kam bërë vetëm tranzit e kam ikur

Analisti kosovar, Milaim Zeka, shpeshhere lakohet nga mediat për shkak të deklaratave të tija bombastike dhe tepër të sinqerta, madje ndonjëherë më shumë të...

Milaim Zeka: Serbët kanë larguar familjet nga veriu i Kosovës, janë evakuar mbi 2 mijë persona

Analisti Milaim Zeka ka folur në lidhje me situatën e tensionuar të ditëve të fundit në Veriun e Kosovës. Sipas Zekës situata aty është e...

Lajmet e fundit