Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Michael Granoff

Ilir Meta pret në zyrë kreun e Fondacionit shqiptaro-amerikan Michael Granoff

Politikani Ilir Meta ka pritur në zyrë këtë të enjte Michael Granoff, kreun e Bordit të Fondacionit shqiptaro-amerikan për Zhvillim. Ky fondacion ka lidhur...

Michael Granoff, kreu i Fondacionit Shqiptaro-Amerikan nderohet me medalje nga Bashkia e Tiranës

Michael Granoff, kreu i Fondacionit Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim (AADF), është nderuar me medaljen e Mirënjohjes së Qytetit. Ai falënderoi Bashkinë e Tiranës dhe siguroi...

Kryetari i Bordit të Fondacionit Shqiptaro Amerikan: Në Butrint nuk do të ndërtohet asnjë hotel apo veprimtari tregtare

Kryetari i Bordit të Fondacionit Shqiptaro Amerikan për Zhvillim, Michael Granoff, thotë në një intervistë për Zërin e Amerikës se po ndihmojnë me financime...

Veliaj një tjetër takim të rëndësishëm në Amerikë, këtë herë në fokus transformimi i Piramidës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka takuar një tjetër mik të tij në Amerikë, Michael Granoff, drejtuesin e Fondit të Zhvillimit Shqiptaro-Amerikan. Veliaj shkruan...

Lajmet e fundit