Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Metro co uk

Mediat britanike: Shqipëria “Maldivet” e Europës, me plazhe të kristalta dhe vila mbi det

Prej disa ditësh shqiptarët kanë qenë kryefjalë e disa prej gazetave më prestigjoze në Britaninë e Madhe, ku për shkak të fluksit të lartë...

Lajmet e fundit