Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

mesuesja shqiptare

“Është e pandershme”, burri i shpërndan foto intime në internet mësueses shqiptare, 39-vjeçarja: Më bënte montazhe dhe ua dërgonte nxënësve…

Një mësuese nga veriu i vendit ka denoncuar ditën e sotme në emisionin “Historia ime” problemet që prej kohësh ka patur me bashkëshortin e...

Lajmet e fundit