Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

mbyllen hetimet

U qëllua përpara shtëpisë në sy të fëmijës dhe gruas, mbyllen hetimet për vrasjen e Flamur Beqirit; Autorët e ndiqnin prej 6 muajsh

Një ngjarje e rëndë tronditi Londrën, natën e Krishtlindjes 2019, ku një 30 vjeçar shqiptar u ekzekutua me breshëri plumbash përpara shtëpisë së tij,...

U kap me 613 kg kokainë, Prokuroria mbyll hetimet për Arbër Çekajn

Prokuroria ka mbyllur hetimet për pronarin e firmës së importeve të frutave nga Kolumbia “Arbër Garden”, Arbër Çekaj. Dosja për 613...

KQZ i hoqi mandatin, Prokuroria mbyll hetimet për ish deputetin Gledjon Rehovica

Prokuroria e Tiranës pushon hetimet ndaj ish deputetit Glejon Rehovica.   Organi i akuzës ka dalë në përfundimin se ish deputeti...

Lajmet e fundit