Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

mbledhje

“Çmenden” diplomatët në OKB, ditën me liderët botërorë dhe natën me prostitutat! Çmimet e “kripura” për një takim

E teksa udhëheqësit e vendeve janë mbledhur për Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, prostituat kanë "zbarkuar"  në New York. Sipas mediave të huaja, referuar...

“I jam mirënjohës kryesisë shqiptare”, Zelensky në OKB: Rusia na ka shkaktuar vuajtje, të pezullohet vetoja ruse

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka mbajtur fjalën e tij në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit në OKB, e cila është duke u zhvilluar...

Mbledhja e deputetëve të PD, votohet kundër rritjes së pagave të Kushtetutës

Shumica e deputetëve të PD po mbajnë një mbledhje me dyer të mbyllura këtë të mërkurë. Burime për mediet raportojnë deputetët do të votojnë...

Tryeza e përbashkët/ Berisha: Do vazhdojmë aksionin opozitar! Bardhi: Unë jam kryetar i Grupit të PD-së

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, foli pas përfundimit të mbledhjes së tryezës me deputetët e opozitës, duke u shprehur se...

Mblidhet tryeza e dytë Bardhi-Berisha, çfarë pritet të diskutojnë deputetët opozitarë me aleatët

Grupimi i deputetëve që mbeshtesin Sali Berishën dhe deputetët në krah të Gazment Bardhit po zhvillojnë sot një takim të dytë me dyer të...

Ngjela komenton dy ngjarjet e fundit: Rama u foli socialistëve me gjuhën e drejtësisë; Mbledhja e PD-së, vajtime injorantësh

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar Asamblenë e Partisë Socialiste të mbajtur ditën e djeshme si dhe mbledhjen e deputetëve të opozitës e cila u...

Thirrja e Bardhit për tryezën e pajtimit, 40 deputetët e PD do marrin pjesë, ja kush do mungojë

Kanë dalë emrat e deputetëve që do të jenë pjesë e mbledhjes së thirrur nga Gazment Bardhi, e quajtur tryeza e pajtimit. 40 deputetë do...

Basha mbledh Kryesinë e PD-së, emrat që e bojkotuan

Mbrëmjen e kësaj të diele kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, mblodhi kryesinë. Kjo mbledhje ka ardhur vetëm një ditë pas punimeve të Kuvendit...

Basha thërret mbledhjen e Kryesisë: Qëllimi i ekzistencës sonë është që t’ju ofrojmë shqiptarëve zgjidhje për hallet

Kryetari i Partisë Demokratike, ka thirrur sot në orën 20:00 mbledhjen e Kryesisë. Kjo mbledhje vjen vetëm një ditë pas mbajtjes së Kuvendit Kombëtar...

Përgatitjet për Kuvendin Kombëtar, Basha mbledh strukturat drejtuese të Qarkut

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar një takim me strukturat drejtuese të Qarkut për përgatitjen e Kuvendit Kombëtar të 2 Shtatorit. Përmes një...

Lajmet e fundit