Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

mbledhja e grupit te PD

Alibeaj jep detaje nga mbledhja e Grupit të PD: Maxhoranca s’ka legjitimitet të vendosë për presidentin e ri, ka deputetë non-grata dhe pas hekurave

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj bëri me dije disa detaje nga mbledhja e sotme e grupit. Ai tha në një  deklaratë...

Mbledhja e Grupit Parlamentar të PD, reagon Komisioni i Rithemelimit: Është nul, Enkelejd Alibeaj u shkarkua në Kuvendin e 30 prillit

Komisioni i Rithemelimit ka reaguar përmes deputetit Luçiano Boçi për mbledhjen e Grupit Parlamentar, të thirrur nga Enkelejd Alibeaj. Përmes një postimi në Facebook, Boçi...

Debatet në mbledhjen e Grupit të PD/ Flamur Noka: Me largimin e Bashës bie dhe vendimi për PËRJASHTIMIN e Berishës; Bushati: Sugjeroj të mbledhim...

Mbledhja e Grupit Parlamentar tëë PD vijon me debate mes deputetëve në selinë blu.   Disa nga deputetët kanë kërkuar ndalimin e menjëhershëm të zgjedhjeve...

“Ti nuk del t’u flasësh demokratëve”, Noka sherr me Bashën, kreu i PD: Do t’i takoj, por jo për t’i hedhur benzinë zjarrit

Mbledhja e sotme e Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike është shoqëruar me debate dhe tone të ashpra, konkretisht mes kreut të PD-së Lulzim Basha...

Lajmet e fundit