Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

masive

Nis viti i ri shkollor, Drejtoria e Policisë Rrugore urdhëron kontrolle masive për sigurinë në rrugë

Me hapjen e vitit të ri shkollor, Drejtoria e Policisë Rrugore ka marrë një sërë plan masash për automjetet.   Duke...

Protesta për mbetjet në Kamëz, reagon Mziu: Hedhja konform me ligjin

Mëngjesin e sotëm banorët e Kamzës e kanë nisur me protesta pranë Bashkisë, për shkak të mbeturinave që digjen pranë banesave të tyre. ...

Ngjarjet në Koln, policia identifikon 20 të dyshuar dhe arreston një 19 vjeçar

Policia gjermane ka mundur të identifikojë 20 persona të dyshuar për sulmet fizike, grabitjet dhe ngacmimet seksuale gjatë natës së Vitit të Ri në...

Lajmet e fundit