Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Martin Bardhi

Ekzekutimi në mes të Rrëshenit, merren në pyetje hasmit e Martin Bardhit

Dhjetë persona janë shoqëruar nga Policia për vrasjen e Martin Bardhit, dje, në mes të qytetit të Rrëshenit. Ata janë persona me të cilët...

Vrasja e 59-vjeçarit në Rrëshen, del fotoja e viktimës Martin Bardhi

Ky është 59-vjeçari Martin Bardhi që u vra gjatë mesditës së sotme në Rrëshen. Viktima u vra në mes të qytetit, pak metra larg...

Ekzekutimi i Martin Bardhit në Rrëshen, policia kontrolle nga ajri dhe toka për kapjen e autorëve

Policia e Shtetit vijon kontrollet nga ajri dhe toka bërë të bërë të mundur kapjen e autorëve që ekzekutuan Martin Bardhin në Rreshen, dhe...

RENEA fut në shtetrrethim Laçin, Kukësin, Lezhën dhe Dibrën! Të plagosurit në tavolinë me Martin Bardhin, breshëria zgjati 5 minuta

Martin Bardhi është vrarë në ambientet e lokalit të tij, në mes të qytetit të Rrëshenit. Në tavolinë bashkë me të, në momentin e...

Prag tragjedie në Rrëshen: Martin Bardhi u ekzekutua para Komisariatit, atentatorët plagosën dhe tre qytetarë

Tre këmbësorë të rastësishëm kanë mbetur të plagosur nga breshëria e kallashnikovit që u derdh paraditen e kësaj të marte mbi trupin e Martin...

Tentoi të vriste nipin e Kastriot Reçit, kush është i ekzekutuari në Rrëshen

Një ngjajre e rëndë është shënuar ditën e sotme në Rrëshen, ku është vrarë me armë zjarri Martin Bardhi. Dyshohet se dy persona, pak metra...

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, vritet Martin Bardhi

Të shtëna me armë janë shënuar ditën e sotme në Rrëshen, ku është vrarë një person. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Martin Bardhi,...

Qëlluan me armë të riun për një parakalim, arrestohet një nga autorët, në kërkim djali

Martin Bardhi, një prej autorëve të sulmit me armë mbrëmjen e djeshme në qytetin e Rëshenit, është arrestuar nga Policia. Bashkë me djalin, shtetasin...

Lajmet e fundit