Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

martese

Prindër të dy fëmijëve, çifti i njohur i showbizit i jep fund martesës

Këngëtari Joe Jonas ka bërë kërkesë për divorc nga aktorja Sophie Turner pas katër vitesh martesë. Këngëtari 34-vjeç i grupit "Jonas Brothers" bëri kërkesë për...

Pamje nga dasma përrallore, vajza e Luçiano Boçit i jep fund beqarisë

Enxhi Boçi, vajza e ish-deputetit demokrat dhe njëherësh profesorit Luçiano Boçi, i ka dhënë fund beqarisë. Dasma përrallore është mbajtur mbrëmjen e djeshme, me...

Martesa me Kiara Titon mashtrim? Dalin DOKUMENTAT: Luiz Ejlli është beqar

U tha e stërtha që martesa e Kiara Titos me Luizin Ejllin ishte një gënjeshtër, mirëpo një pjesë e shqiptarëve ende nuk e kanë...

Jo vetëm “Këpucën e Artë” dhe titullin kampion, Myrto Uzuni mbrëmjen magjike e mbylli me një unazë, i propozoi në fushë të dashurës

Myrto Uzuni ka përjetuar mbrëmjen e djeshme një natë “ëndrrash”. Shënoi gol spektakolar në ndeshjen që i dhuroi Granadas edhe titullin kampion në La...

Vajza e Tom Doshit kurorëzon dashurinë, pamjet nga martesa përrallore

Në Tiranë mbrëmjen e djeshme është zhvilluar një dasmë e madhe, ku vajza e Tom Doshit, Briana ka kurorëzuar dashurinë me biznesmenin Bruno Çela. Ceremonia...

Kurorëzuan dashurinë, sipas ligjit martesa e Luizit dhe Kiarës është e pavlefshme

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito mbrëmë në finalen e madhe të Big Brother Vip kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre, dashuri që nisi...

Luizi dhe Kiara pritet të martohen zyrtarisht, habit gazetari: Shpresoj mos ta braktisë në altar

Luzin e pret një surprizë e madh në finalen e Big Brother Vip Albania që do të mbahet më 6 maj. Më herët regjisori Eduart...

E propozoi për martesë, ja sa kushtoi unaza me diamante që Luizi i dha Kiarës

Luizi dhe Kiara kanë nisur një marrëdhënie brenda shtëpisë së madhe së Big Brother Vip 2. Këngëtari vendosi që këtë lidhje ta cojë edhe më...

Nis debati historik në Gjykatën e Lartë në Indi për martesën e së njëjtës gjini, qeveria e kundërshton

Gjykata e Lartë indiane po dëgjon argumentet përfundimtare për një sërë peticionesh që kërkojnë legalizimin e martesës së të njëjtit seks. Seancat po transmetohen...

U martua me veten, gruaja “divorcohet” pas 24 orësh: Nuk duroj dot më!

Një grua që pretendon se është martuar me veten e saj, thotë se ka nisur procedurat e divorcit pa kaluar 24 orë në shoqërinë...

Lajmet e fundit