Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Marko Dajti

“Nuk kërcën kështu burri”, Marko Dajti për Ramën: Pas operacionit nuk është mirë, duhet të bëjë pushime

Kandidati komunisti nga Fronti i Majtë për Bashkinë e Tiranës, Marko Dajti, në zgjedhjet e 14 majit, ka komentuar mbrëmjen e sotme sloganin e...

“Ti nuk ke kokërr leku, si do bësh fushatë?” përgjigjet kandidati komunist Marko Dajti: Nga një gotë raki për votuesit…

Kandidati i partisë "Fronti i Majtë", Marko Dajti për Bashkinë e Tiranës ka folur mbrëmjen e djeshme për fushatën zgjedhore dhe aryset pse kandidon...

Enkelejd Alibeaj flet për 14 Majin: Të ruajmë të djathtën, nga komunisti Marko Dajti dhe Meta e Berisha! Kemi mbështetjen e SHBA dhe BE

Kryetari i komanduar i PD, thotë se sfida e demokratëve në këto zgjedhje do të jetë ruajtja e së djathtës. Enkelejd Alibeaj thotë së...

Ibsen Elezi shkresë Berishës: Përjashto nga partia Flamur Nokën, i dha firmën komunistit Marko Dajti të kandidojë për Bashkinë e Tiranës!

Ibsen Elezi i ka dërguar një shkresë Sali Berishës dhe strukturave të tjera të Partisë Demokratike, ku kërkon përjashtimin e deputetit dhe njëherësh Sekretarit...

Gjashtë kandidatë për Tiranën, KQZ regjistron edhe komunistin Marko Dajti, Fronti i Majtë merr firmën e Flamur Nokës

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka regjistruar sot kandidatët e disa forcave politike për zgjedhjet e 14 Majit. Vëmendjen e merr Bashkia e Tiranës, e...

Flamur Noka i jep firmën komunistit Marko Dajti që të kandidojë për Bashkinë e Tiranës (DOKUMENTI)

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka dhe njëkohësisht numri dy i grupimit të Sali Berishës, ka hedhur firmën që komunisti Marko Dajti, të kandidojë si...

Lajmet e fundit