Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Margarita Xhepa

Aktorja e madhe Margarita Xhepa feston ditëlindjen, Rama mesazh urimi: Edhe 100!

Aktorja e mrekullueshme, magjia e skenës dhe Teatrit shqiptar, Margarita Xhepa, festoon sot didtëlindjen. Aktorja feston sot 89-vjetorin e ditëlindjes. Kryeministri Edi Rama me anë...

“Nuk mund të fshihet memoria kombëtare”, aktorja Margarita Xhepa kundër ndalimit të filmave të diktaturës

Aktorja Margarita Xhepa është shprehur kundër projektligjit për ndalimin e filmave të periudhës komuniste. Aktorja e madhe shqiptare, gjatë një vizite në biznesin e sipërmarrësit...

“Dita e Shenjtërimit” të NËNË TEREZËS, Rama publikon videon: Zëri margaritar i Margarita Xhepës tregon për gruan që u njehsua me dashurinë e Zotit

DIia e sotme shënon 5 vjetorin e Shenjtërimit të Nënë Terezës, murgeshës dhe misionares me prejardhje shqiptare që ndihmoi miliona persona në të gjithë...

Festivali Ndërkombëtar i Teatrit, Margarita Xhepa nderohet me çmimin e rëndësishëm

Një ndër ikonat e kinematografisë  shqiptare sot është vlerësuar me një çmim mjaft të rëndësishëm. Aktorja e madhe, Margarita Xhepa ka rrëmbyer çmimin kryesor...

Mbërrijnë në ‘Air Albania’ PERSONALITETET, pas Tinka Kurtit pritet të vaksinohet Margarita Xhepa

Ditën e sotme ka nisur vaksinimi kundër koronavirusit në stadiumin Air Albania në kryeqytet. Siç e kishte paralajmëruar edhe kryeministri Edi...

Sot ditëlindja e Margarita XHEPËS, Presidenti i shkon në spital (FOTOT)

Sot është ditëlindja e aktores së magjishme e cila i ka falur kaq shumë publikut shqiptar, Margarita Xhepa. Aktores 85-vjeçare i...

E madhërishmja Margarita XHEPA sot feston ditëlindjen, gati të lërë SPITALIN

Aktorja e mrekullueshme, magjia e skenës dhe Teatrit shqiptar, Margarita Xhepa, pritet të dalë nga spitali. Spitali privat Hygeia bën me...

Bashkia mbuloi shpenzimet e operacionit të Margarita Xhepës, reagon aktorja

Aktorja e madhe shqiptare, Nderi i Kombit Margarita Xhepa, të martën kreu një operacion të vështirë në një spital privat i cili përfundoi me...

‘Jam shumë sëmurë’, Margarita Xhepa do t’i nënshtrohet një operacioni të vështirë

Aktorja ikonë e kinematografisë shqiptare, Margarita Xhepa po përballet me një gjendë të rëndë shëndetësore kohët e fundit. Mësohet se ditën...

Lajmet e fundit