Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

maqellare

“Temperaturat në minus”, Evis Kushi vizitë në shkollën e Bulqizës dhe Maqellarës: Do shohim ecurinë e mësimit në kushtet e vështira të dimrit

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi nga rruga e Arbrit ka postuar një video ku bën me dije se po shkon për të vizituar dy...

Tronditet Dibra, vëllai vret me thikë vëllanë dhe arratiset (EMRAT)

Një 23 vjeçar ka humbur jetën në orët e para të 29 prillit në Dibër pasi është qëlluar me thikë nga vëllai i tij.Ngjarja...

U kapën me 5 milion lekë në makinë, Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, militantët e PD u bënë pritë...

Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, Denis Xholi dhe kushëririn e tij pasi u kapën me 5 milion lekë të...

Grupet e PD ndalojnë punonjësen e postës që shpërndan pensionet, dyshuan për blerje votash, 5 vetë procedohen penalisht (EMRAT-NJOFTIMI)

Janë proceduar penalisht nga policia e Dibrës 5 persona, simpatizantë të PD ose siç i quan ajo “struktur e mbrojtjes së votës”, pasi dy...

U kap me miliona lekë në Maqellarë, PS dhe LSI “zihen” për zyrtarin e tyre: Është i juaji. Jo! Është i juaji (FOTO)

Partia Demokratike tha lidhur me ngjarjen e Maqellarës se personat që u kapën me lekë në makinë blinin vota për PS-në. Por, në një...

Edi Rama i përgjigjet PD për militantët me para në Maqellarë: Inskenim pa lidhje me PS, jeni llumi i shoqërisë

Kryeministri Edi Rama i përgjigjet Partisë Demokratike për militantët me para që u kapën pasditen e djeshme në Maqellarë. Sipas Ramës, këto janë inskenime...

U kapën duke blerë vota, policia njoftim për ngjarjen në Maqellarë: U arrestuan në flagrancë për korrupsion, procedohen edhe 2 personat që u bllokuan...

Policia ka bërë një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Maqellarë, ku dy persona u ndaluan nga militantët e PD-së me...

U kap nga militantët e PD-së në Maqellarë, zbardhet dëshmia e Denis Gjolit: Paratë mi dha një i afërm i imi për arsye familjare

Ditën e djeshme një makinë u ndalua nga militantë të Partisë Demokratike në Maqellarë me dyshimin se në të kishte para me të cilën...

“U kapën me presh në duar”, Rama flet për videon e Maqellarës: Këto skena i kemi parë me kohë dhe po i kthen PD,...

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur për videon ku disa persona u kapën në Maqellarë me mbi...

Kandidati i PD tregon sa lekë u gjetën brenda makinës në Maqellarë: I kanë të ndara me zona, kjo është e Milaimit, tjetri Donisi…

Luan Haka, kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Dibrës, i cili denoncoi shit-blerjen e votës në Maqellarë, ka treguar se brenda makinës së...

Lajmet e fundit